DRŽAVNO GASILSKO TEKMOVANJE V ORIENTACIJI

V soboto 14. 9.2019 je potekalo državno gasilsko tekmovanje. Mladi gasilci so se preiskušali v orientaciji na smučišču Kope nad Slovenj Gredcem. Naše društvo je zastopalo kar pet ekip, katere si so mesto pripriborile na regijskem tekmovanju. Ob odličnem vzdušju in ob spodbudi navijačev so se tekmovalci pogumno odpravili na progo. Ko so izmučeni prišli na cilj, so nestrpno čakali na razglasitev rezultatov. Naše ekipe so dosegle naslednja mesta: pionirke so zasedle 7. mesto, pionirji 13., mladinci 20, prva ekipa pripravnikov je zasedla 9. mesto, druga ekipa pripravnikov (Aleš, Julijan, Žan) pa odlično 3.mesto. Letos se moramo zahvaliti velikemu številu navijačov, ki so prišli spodbujat naše društvo. Mladina je zopet dokazala, da ekipa mentorjev PGD Dole opravlja odlično delo.

Na pomoč!  Avtor: ekip pripravnikov